ROYAL

Email

Szczegóły produktu

Stół do masażu ROYAL

Stół do masażu ROYAL

Royal jest ekskluzywnym stołem do masażu, którego cechą charakterystyczną jest owalny kształt i trzy drewniane nogi, które stanowią podstawę stołu, dzięki którym jest bardziej stabilny i wytrzymuje większe obciążenia. Royal jest jednym z najbardziej stabilnych stołów, wytrzymałych na duże obciążenia statyczne i dynamiczne, dzięki czemu może być wykorzystywany nawet do bardzo intensywnych masaży /sportowych, shiatsu itp./.

Royal łączy w sobie wyjątkową stabilność i funkcjonalność, zachowując przy tym lekki, estetyczny wygląd, dzięki zastosowaniu drewnianej konstrukcji z drzewa buka oraz nowej owalnej linii. System cienkich linek łączących nogi potęgują to wrażenie lekkości, jednocześnie stanowiąc dodatkowe wzmocnienie budowy stołu. Pod blatem stołu Royal, obitym wysokiej jakości tapicerką, znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Wysokość stołu Royal regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek.

Dane techniczne

  • Długość 188 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Dopuszczalne obciążenie 300 kg
  • Waga (bez akcesorii) 16 kg
  • Wymiary po złożenie 94x60x19 cm
  • Wysokość regulowana skokowo 68-88 cm

Składany stół rehabilitacyjny, z nową owalną linią i tapicerką najwyższej jakości, dł. (bez podgłówka) 188 cm, szer. 60cm, wysokość regulowana skokowo co 5 cm (68-88 cm), 16 kg, dopuszczalne obciążenie 300 kg

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top