DOPLO

Email

Szczegóły produktu

Stół do masażu DOPLO

Stół do masażu DOPLO

Profesjonalny składany stół do masażu Doplo posiada lekką konstrukcję z drzewa bukowego, z precyzyjnie wykonanymi elementami wewnętrznej i zewnętrznej stolarki. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu obitego wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość Doplo regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek.

Użycie drewna jako materiału konstrukcyjnego pozwoliło na osiągnięcie efektu ciepła w wyglądzie całego stołu, co ma ogromne znaczenie przy wykonywaniu różnego typu masażu, szczególnie masażu relaksującego. Doplo może jednak pełnić rolę nie tylko stołu do masażu, ale też stołu rehabilitacyjnego w terapii manualnej, fizykoterapii i przy wykonywaniu masaży leczniczych.

Estetyka stołu Doplo w połączeniu z jego funkcjonalną, prostą obsługą stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wykonując usługi z dojazdem do klienta a nie chcą rezygnować z wygody i jakości.

Dane techniczne

  • Długość 180 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Dopuszczalne obciążenie 200 kg
  • Waga (bez akcesorii) 12,7 kg
  • Wymiary po złożenie 90x60x17 cm
  • Wysokość regulowana skokowo 68-88 cm

Składany stół rehabilitacyjny, dł. (bez podgłówka) 180 cm, szer. 60 cm, wysokość regulowana skokowo co 5 cm (68-88cm), dopuszczalne obciążenie 200 kg

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top