GAIA II

Email

Szczegóły produktu

Gaia II

Leżanka Gaia II jest pomyślana jako część eleganckiego wystroju gabinetu kosmetycznego lub placówek medycznych. Posiada lekką drewnianą konstrukcję i wygodny materac, obity wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Pod leżyskiem znajduje się funkcjonalna półka, która może być wykorzystana do przechowywania materiałów niezbędnych do wykonywania masażu lub fizykoterapii.

Gaia II

Wysokość leżanki jest regulowana za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek, a ruchoma część leżyska pozwala na ułożenie pacjenta nie tylko w pozycji leżącej, ale również w pozycji półleżącej lub siedzącej. Dodatkowe wyposażenie leżanki stanowią podgłówek i wieszak na papier.

Wyjątkowo estetyczny wygląd leżanki Gaia i jej wygodny materac zapewniają zarówno klientom, jak i masażystom lub fizykoterapeutom niezrównany komfort w trakcie wykonywania zabiegów. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Kolory i faktura tapicerki dostępne są w wersji standardowej (kolory 1-18), i wersji soft (kolory 51-56).

Dane techniczne

  • Długość 194 cm
  • Szerokość 70 cm
  • Wysokość regulowana skokowo 58-83 cm
  • Waga 32kg

Elegancka leżanka z materacem obitym wysokiej jakości materiałem skóropodobnym, z ruchomym zagłówkiem.Pod leżyskiem znajduje się funkcjonalna półka do przechowywania kosmetyków i materiałów niezbędnych przy wykonywaniu masażu lub fizykoterapii. Wysokość leżanki regulowana za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek.

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top