HERA

Email

Szczegóły produktu

Hera

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na kozetki komfortowe a zarazem tańsze od serii Gaia, stworzyliśmy kozetkę Hera. Jej elegancki wygląd zawdzięczamy konstrukcji drewnianej, która nadaje ciepły i niepowtarzalny wystrój gabinetom kosmetycznym lub placówkom medycznym. Posiada lekką drewnianą konstrukcję i wygodny materac, obity wysokiej jakości materiałem.

Hera

Pod leżyskiem znajduje się funkcjonalna półka, która może być wykorzystana do przechowywania materiałów niezbędnych do wykonywania masażu lub fizykoterapii. Ruchoma część leżyska pozwala na ułożenie pacjenta nie tylko w pozycji leżącej, ale również w pozycji półleżącej lub siedzącej. Dodatkowe wyposażenie leżanki stanowią podgłówek i wieszak na papier.

Wyjątkowo estetyczny wygląd leżanki Hera oraz jej wygodny materac zapewniają zarówno klientom, jak i masażystom lub fizykoterapeutom niezrównany komfort w trakcie wykonywania zabiegów.

Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Kolory i faktura tapicerki dostępne są w wersji standardowej (kolory 1-18), i wersji soft (kolory 51-56).

Dane techniczne

  • Długość 194cm
  • Szerokość 70cm
  • Wysokość 75cm
  • Waga 32kg

Leżanka drewniana przeznaczona do gabinetów kosmetycznych, bądź fizykoterapii o długości 1,94m, szerokości 70cm, tapicerowana, zagłówek odchylany. Pod leżyskiem znajduje się funkcjonalna półka, do przechowywania kosmetyków i materiałów niezbędnych do wykonywania masażu lub fizykoterapii.

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top