HLU-4/E-O

Email

Szczegóły produktu

Podnośnik jezdny typ HLU-4/E-O jest urządzeniem w którym podnoszenie i opuszczanie pacjenta odbywa się za pomocą pilota ( z przewodem ). Transport pacjenta ułatwiony jest poprzez zastosowanie napędu elektrycznego. Ponadto zmiana rozstawu ramion jezdnych również odbywa się za pomocą mechanizmu elektrycznego ułatwiającego obsługę podnośnika.

Zastosowane rozsuwane ramiona jezdne umożliwiają podjazd pod stosunkowo szerokie elementy wyposażenia wnętrza. Dźwignia rozstawu podstawy podnośnika blokuje się w czterech pozycjach co gwarantuje optymalny rozstaw ramion w zależności od warunków pracy podnośnika.

Każde z kół daje się zablokować, co zapewnia nam maksimum bezpieczeństwa, zarówno blokowanie jak i odblokowywanie odbywa się w pozycji stojącej, co nie utrudnia pracy personelowi.

Zastosowany akumulator gwarantuje wiele godzin bezobsługowej pracy, jego doładowywanie nie wymaga wymontowywania z urządzenia.

Wyposażenie standardowe:

  • siedzisko,
  • orczyk,
  • ładowarka do akumulatora,
  • podpórka pod kolana z zapinanym pasem,
  • podnóżek.
Dane techniczne
Rozstaw kół B1 / B2 610mm / 1180mm
Długość ramienia jezdnego L 1190mm
Średnica kół FH1 135mm
Wysokość podnośnika H 1420mm
Maksymalna pozycja ramienia od podłoża GH1 2050mm
Minimalna pozycja ramienia od podłoża GH2 680mm
Długość ramienia LH 820mm
Waga podnośnika 45 kg
Dopuszczalne obciążenie 175 kg

Uniwersalny elektryczny podnośnik z owalną ramą z wymiennym akumulatorem. Duży zasięg ramienia umożliwia łatwepodnoszenie pacjenta także z pozycji leżącej. Wyświetlacz stanuakumulatora. Maksymalny udźwig do 175 kg.

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top