HOVL-100

Email

Szczegóły produktu

Podnośnik jezdny typ HOVL-100 jest urządzeniem w którym podnoszenie i opuszczanie pacjenta odbywa się za pomocą pilota ( z przewodem ).

Oszczędność miejsca, dzięki ergonomicznym kształtom. Ułatwiona praca przy łóżku dzięki owalnemu kształtowi ramienia. Prosty i wygodny w obsłudze.

Zastosowane rozsuwane ramiona jezdne umożliwiają podjazd pod stosunkowo szerokie elementy wyposażenia wnętrza. Zmiana rozstawu ramion jezdnych odbywa się za pomocą specjalnej dźwigni nożnej umieszczonej z tyłu podnośnika co zapewnia minimum wysiłku podczas zmiany rozstawu ramion. Dźwignia blokuje się w czterech pozycjach co gwarantuje optymalny rozstaw ramion w zależności od warunków pracy podnośnika.

Blokada kółek zapewnia nam maksimum bezpieczeństwa, zarówno blokowanie jak i odblokowywanie odbywa się w pozycji stojącej, co nie utrudnia pracy personelowi.

Zastosowany akumulator gwarantuje wiele godzin bezobsługowej pracy, jego doładowywanie nie wymaga wymontowywania z urządzenia.

Zastosowany wyświetlacz pozwala na bieżąco monitorować stan naładowania akumulatora.

Wyposażenie standardowe podnośnika HOVL-100:

  • siedzisko,
  • orczyk,
  • ładowarka do akumulatora.

Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu siedziska dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dane techniczne
Zakres rozstawu kół: B1 (pozycja złożona) / B2 (pozycja rozłożona) 650mm / 1430mm
Długość ramienia jezdnego L 1260mm
Średnica kół FH1 135mm
Wysokość podnośnika H 1260mm
Maksymalna pozycja ramienia od podłoża GH1 2090mm
Minimalna pozycja ramienia od podłoża GH2 610mm
Długość ramienia LH 935mm
Waga podnośnika 50 kg
Dopuszczalne obciążenie 175 kg

Sterowany elektrycznie podnośnik do stosowania w każdych warunkach. Ułatwiona praca przy łóżku dzięki owalnemukształtowi ramienia. Dodatkowy wyświetlacz informujący o stanieakumulatora. Ergonomiczny w obsłudze. Maksymalny udźwig 175kg.

Cena

Zadaj pytanie o produkt

X - EXPANDER X5 BAZA

Jedyne na świecie urządzenie mające możliwość dołączenia tak szerokiej gamy modułów do fizykoterapii. System umożliwiający instalację do pięciu urządzeń w jednej, ultranowoczesnej obudowie. Baza EXPANDER X5 zawiera: obudowę z graficznym,...

X - EXPANDER X5 BAZA

Life-Energy

Life Energy

Innowacyjny system produkowany z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii. Laser biostymulacyjny wysokiej mocy do pracy impulsowej i ciągłej, o trójpłaszczyznowym działaniu z aplikatorem IR 808nm/1600mW, głęboka penetracja, umiarkowany efekt termiczny, efekt...

Life-Energy

HPL 7.0 (810nm/7000mW)

Skaner laserowy wysokiej mocy do pracy ciągłej i impulsowej, z aplikatorem głównym IR 810nm/7W i pomocniczym, pełniącym funkcję "pilota" aplikatorem czerwonym o długości fali 632nm/5mW, pamięć programów terapeutycznych. ...

HPL 7.0 (810nm/7000mW)

HC Clinic SWT

Nowość!!! Aparat do terapii falą uderzeniową HC Clinic SWT wykorzystujący innowacyjną technologię "Large focus" – kontrolowana emisja skolimowana. Terapia bez bólu i dyskomfortu pacjenta. Kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 18cm...

HC Clinic SWT

^ Top