KUS-K

Email

Szczegóły produktu

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń KUS-K

Kabina do ćwiczeń i zawieszeńKUS-K stanowi jedno z najbardziej uniwersalnych stanowiskrehabilitacyjnych, przeznaczone do usprawniania chorych zdysfunkcjami narządu ruchu.

Ze względu na duże rozmiary gabarytowe kabinaKUS-K znajduje głównie zastosowanie na oddziałach rehabilitacjiw lecznictwie zamkniętym. Konstrukcja kabiny KUS-K daje możliwośćzamontowania dodatkowego wyposażenia (rotory, systemy wyciągowe),stwarzając tym samym dodatkowe stanowiska rehabilitacyjne.

Dzięki swoistemu systemowi zawieszeń w kabinieKUS-K istnieje możliwość wykonania: podwieszenia całkowitego,ćwiczeń biernych, redresji, ćwiczeń samowspomaganych, czynnychw odciążeniu oraz czynnych z dawkowanym oporem. Przy zastosowaniudodatkowego wyposażenia możliwe jest wykonania wyciągów kręgosłupaw różnych pozycjach.

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń KUS-K zbudowanajest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami w formiesiatki o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu kabina KUS-Kstanowi rodzaj prostopadłościanu z jednej strony otwartego,dla wprowadzenia i ustawienia urządzeń. Elementy konstrukcyjnekabiny KUS-K są zunifikowane i umożliwiają zestawienie kabinyw różne kombinacje. Istnieje możliwość wymiany jednej lubwięcej ram i zastąpienie jej na przykład drabinką. Opcjonalnymwyposażeniem kabiny KUS-K jest również przewieszka, którąmontuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej stronypodpiera się segmentem kratowym. Istnieje wiele możliwościmontowania kabiny KUS-K, w zależności od potrzeb. Kabinę KUS-Kmożna montować w zestawieniu pojedynczym lub podwójnym.

Elementy kabiny KUS-K (ramy kratowe) wykonanesą z kształtowników, wypełnione prętami stalowymi, łączonew sposób trwały metodą spawania w osłonie CO2. Każda ramapokryta jest lakierem proszkowym w kolorze białym. Szpilkido montażu kabiny KUS-K, uchwyty drabinek, pokrętła pokrytesą warstwą NiCr.

Drążki przewieszek i drążki drabinek wykonanesą z twardego drewna, szlifowane i pokryte lakierem bezbarwnym.

Parametry techniczne

 • Wymiary ram kratowych: 30 x 970 x 1940 mm,
 • Masa:
  • pojedynczej ramy kratowej: 14,5 kg
  • całej kabiny typ WSC-4: 116,0 kg,
 • Wymiary kabiny w zestawieniu pojedynczym:
  • szerokość: 1940 mm
  • głębokość 1970 mm
  • wysokość 1970 mm.

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń 2x2 m.

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top