HiToP w słoweńskiej TV

Słoweńska telewizja RTV pokazała w jednym ze swoich programów zabieg wykonywany przy użyciu naszego HiToPa. Pacjentem jest pan Dejan Zavec - słoweński bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji IBF w kategorii półśredniej.

Czytaj więcej...

Współpraca z firmą Winform

Kontynuując rozpoczętą na targach w Duseldorfie znajomość z bardzo otwartymi Włochami, nawiązaliśmy z nimi współpracę. Firma Winform to znany włoski producent urządzeń do fizykoterapii i kosmetyki oraz naturalnych preparatów używanych w obu dziedzinach.

Czytaj więcej...

Nowość w ofercie EKO-Medica

Wkrótce w naszej ofercie nowe, wysokiej jakości urządzenia do wykorzystania w zakresie fizykoterapii oraz kosmetyki: diatermie systemu TECAR o sprzężeniu pojemnościowym i rezystancyjnym, w połączeniu z przebiegiem ułatwiającym transdermalny transport leków i kosmetyków oraz z kawitacją ultradźwiękową, a także lasery wysokoenergetyczne.

Czytaj więcej...

SKINeo Pro - przełom w kosmetyce

Zapraszamy do zapoznania się z systemem zabiegowym SKINeo Pro. SKINEO produkowany przez firmę GBO jest unikalnym systemem zabiegowym skutecznie zwiększającym elastyczność i jędrność skóry. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.skineo.pl.

Kategorie

^ Top